Čítať tému
 Vytlačiť tému
[Zamítnut] JailBreak | Johnny
Johnny
OSNOVA:
1. Úvod
2. Podmínky
3. Žádost
4. Závěr

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úvod

Zdravím všechny mé blízké a přátelé z portálu FastGame.SK i z jiných portálů! (všechny z nich už dnes neexistují) Jmenuji se Jan a na serverech vystupuji pod přezdívkou Johnny. Rád bych si požádal na Vašem portále o práva na servery JailBreak na Counter-Strike 1.6. Dal jsem si s žádostí opravdu hodně práce a doufám, že moji snahu alespoň nějakým malým způsobem oceníte. Nezbývá mi nic jiného, než nám popřát příjemné čtení a nervy, aby jste ji dočetli až do konce. Tento rok jsem se "hecnul" a řekl jsem si, že ji udělám nejdelší za mé kariéry vůbec. Drtivá většina z vás už mě zná a ví, že jsem schopen vytvořit opravdu žádost, která je v rozměrech srovnatelná s knihou.
Pojďme na to...

Podmínky

1) Prekročenie vekovej hranice 15 rokov.
         PODMÍNKU SPLŇUJI.

2) Minimálny nahratý čas - 30 hodín (JailBreak) 24 hodín (ostatné servery)
         PODMÍNKU SPLŇUJI.

3) Je nutné vlastniť originálnu verziu hry. (steam)
         PODMÍNKU SPLŇUJI.

4) Byť aktívny na teamspeaku, mať funkčný mikrofón
         PODMÍNKU SPLŇUJI.

5) Mať všeobecnú znalosť daného módu
         PODMÍNKU SPLŇUJI.

6) Mať aktívne VIP na našich serveroch
         PODMÍNKU SPLŇUJI.

Žádost

1) Nickname v hre:
         Johnny

2) Steam ID:
         Hlavní: STEAM_0:0:450865862
         Starý účet: STEAM_0:1:83373836
         Vsuvka:
         Z důvodu, že jsem si založil nový účet a koupil jsem si tam Counter-Strike 1.6, tak mám 2 SID. Ovšem poslední dobou          mě potkáte jen na mém hlavním SID. Staré přikládám jen z důvodu nahraných hodin. Děkuji za pochopení.

3) Váš vek:
         19 let 4 měsíce a 25 dnů

4) Odkaz na hlstats:
         Z důvodu aktuálního nefungování databáze, nemohu přiložit odkaz na moje HLStats. Hodiny mám nahrané i přes na mém          bývalém účtu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Informácie o vás:
         Zdravím všechny kamarády z portálu FastGame.sk. Mé realné jméno je Jan Straka a na serverech vystupuji pod nickem "Johnny". Narodil jsem se 4.8.1999 a je mi 19 let a 4 měsíce v Boskovicích v porodnici. Již od malička se věnuji hudbě a také díky tomu mě může většina z Vás znát. Hraji v kapele Teammus a vystupuji také s kytarovým uskupením jedné z uměleckých škol u nás v okrese. V září to bylo 10 let, co jsem do ruky vzal svoji první akustickou kytaru a začal na ni "brnkat". Hudbě se věnuji na plný úvazek a velice mě to baví. Dnes už hraji na akustickou kytaru, elektrofonickou kytaru, ale i na basovou kytaru. Jsem Blanenský rodák a žiji kousek od Blanska v nedaleké vesnici. Studuji na Brněnské konzervatoři, kam jsem před pár lety nastoupil jako žák, který si myslí, že hudbě plně rozumí, ovšem nebylo tomu tak. Troufám si říci, že za těch pár let na konzervatoři jsem nabral sakra hodně zkušeností v hudbě. Ze začátku jsem studoval v Blansku na Základní umělecké škole, kde jsem strávil 9 let života a z důvodu, že na konzervatoři se elektrofonická a basová kytara nevyučuje, tak i trávím a budu... Vyhrál jsem spoustu kytarových soutěží. Mohl bych jmenovat například Krajskou kytarovou soutěž, kde jsem skončil na 2. místě.
         Abych přešel od hudby k jinam, zmíním se o svých jiných zájmech a koníčcích.. Každý rok navštěvuji jeden z táboru v okresu Blanska, kde působím jako instruktor a pořádáme pro děti různé akce. Když mám dobrou náladu, nebo se opravdu nudím, sednu si za počítač a jdu si zahrát nějakou tu hru s kamarády. Sem tam i pořádáme s kamarádem streamy. Hraji hry jako jsou například Counter-Strike 1.6 nebo Counter-Strike: Global Offensive. Co se streamování týče, streamujeme převážně hru League of Legends. Mód Jailbreak jsem začal hrát před asi 7 lety. Nikdy jsem to moc nechápal, až jsem trošku vyrostl a stal jsem se chytřejším, začal jsem se o tento mód více zajímat. Před 5 lety jsem nastoupil na herní portál CS-Games, kde jsem působil jako Server Admin Jailbreak serveru, poté mě můžete například znát z portálu Hellzone, kde jsem působil jako Administrátor Jailbreaku a v neposlední řadě bych mohl jmenovat portál DevilGames. Ani jeden z těchto portálu již dnes neexistuje, není to tedy žádná reklama. Za těch zhruba 6 let jsem nabral spoustu zkušeností s Jailbreakem a s adminováním a obecnými pravidly tohoto módu. Znám, troufám si říci, všechny pravidla a příkazy související s portálem FastGame.sk a obecně s Jailbreak módem. Teď mě ještě napadá portál Greatzone, který dnes už také neexistuje. Působil jsem tady jako Hlavní Server Admin a zkoušel jsem spoustu zdatných, budoucích adminů. Doufám, že tento portál FastGame bude jeden z těch, který se udrží více jako 3 roky. V nejhorším případě jsem ochoten portálu pomoci jak peněžně, tak psychicky...
         Jedna z prvních her, kterou jsem kdy hrál se jmenovala Crash Bandicoot Warped nebo tak nějak. Hrozně mě to bavilo a trávil jsem u toho několik hodin svého dětství. Pak jsem hrával takové ty klasiky jako Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto III, nebo další známé tituly. Když jsem byl ještě malé dítě, tak jsem vlastnil snad jen jednu konzoli a to byla Playstation 2, byl jsem z toho úplně hotový. Svůj první stolní počítač jsem dostal ani nevím v kolika letech, ale bylo to o hodně, hodně později.
         Když jsem navštěvoval základní školu, vyhrál jsem spoustu soutěží. Jedna z nich byla okresní soutěž ve psaní slohových prací, kde jsem obsadil první místo. Právě to je ten důvod, proč je tato žádost tak dlouhá. Omlouvám se, ale v souvislosti se mnou si na toto budete muset prostě zvyknout. Děkuji za pochopení, Johnny.

6) Prečo by som sa mal stať adminom:
         Myslím si, že jsem dostatečně zkušený na to abych zvládl uhlídat server v pořádku a dohlížel na dodržování pravidel. Přijde mi hloupé psát takové věci, a proto jsem napsal jen toto...
         Vzhledem k tomu jak dlouhou dobu Jailbreak hraji a jak dlouho se tomuto módu věnuji, vím o něm hodně. Pokud by portál potřeboval jakoukoli jinou pomoc, ať už jde o peněžní podporu nebo psychickou pomoc, jsem ochoten pomoci. Zjednodušeně řečeno orientuji se ve všem, co s tímto módem souvisí. Orientuji se i ve věcech jako je programování ve Visual Studio. Tvorba webových stránek v HTML, CSS a podobně. Jsem samouk v těchto oborech.

7) Skúsenosti s danou pozíciou:
         Odpověď k tomuto jsem zmiňoval už několik, ovšem z důvodu, že se tu tento bod nachází, napíšu vše znovu.
Hru Counter-Strike: 1.6 jsem začal hrát zhruba před 6 lety a začínal jsem na serverech Public, asi stejně jako každý z Vás.
Před zhruba 5 lety jsem našel mód, který se jmenoval Jailbreak a v té době jsem mu moc nerozuměl. V moment, kdy jsem zestárnul a stal se trošku inteligentnějším, začal jsem s o tento mód více zajímat do hloubky. První portál, na kterém jsem kdy adminoval byl CS-Games, který se stejně jako následující po nějakém tom roce rozpadl. Můžete mě dále znát například z portálů jako je Hellzone, kde jsem působil jako Administrátor serveru Jailbreak. Dále bych se mohl zmínit o dvou portálech, kde jsem vystupoval na obou jako Hlavní Server Admin a nabíral jsem nové adminy do Admin-Teamu. Jedná se o portály Greatzone a DevilGames, jež dnes už také neexistují. Působil jsem na mnohem více portálech, ale zrovna o těchto zkušenostech bych se rád zmínil.

Závěr

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří mě nějakým způsobem v mé tvorbě a v hudbě podporují. Jsou to totiž i lidé z tohoto portálu FastGame a neuvěřitelně si cením vaší podpory hoši! Díky moc! Pokud jste si přečetli tuto žádost až do tohoto řádku jste opravdu borci, musím Vás pochválit, protože věřím, že to nebylo nic jednoduchého. Ať už dostanu vaše + nebo -, cením si toho, že jste to přečetli až do konce alespoň mě trošku více poznali. Děkuji mockrát za pozornost a přeji Vám všem krásný den a užívejte si života, dokud můžete!

DĚKUJI ZA VAŠI POZORNOST!
NAPSAL: JOHNNY, 29.12.2018
START: 19:57
KONEC: 21:20

POČET ZNAKŮ: 9505 ZNAKŮ (bez tagů b, size, apod.)
POČET SLOV: 1292 SLOV (bez tagů b, size, apod.)

Upravil Marinak dňa 02.01.2019 17:46:37

https://www.fastgame.sk/news.php
Marinak
Pojd mi to přečíst na teamspeak

Polikac
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

K3tchuP3K
Ja hráča dobre poznám,má dosť skúseností aby sa mohol stať administrátorom.

Ja ti dávam ANO

Fakt pekne napísané,cenim Smile
CS1.6 ADMIN
•JailBreak

Cringe
Ahoj, zobral som si Ťa dnes na server videl som, že vieš simonovať nerobil si blbosti tak máš u mňa ANO
Kto pije, skoro zomrie. Kto nepije, zomrie ešte skôr, lebo ten čo pije, ho prejde.

-Feťák Dušan 🙃

WarpMan
Nech si tú žiadosť kľudne napísal sám, je prehnaná a zbytočná, a ikeď pre debilkov, ktorí nechápu to príde "Wow!" tak ten si dal záležať, tak to tak vôbec nie je. Z môjho pohľadu to vyzerá tak, že ti ide LEN o práva. Toto nie je žiadna brigáda a ani nič podobné, takže nám sem nemusíš trepať svoj životopis. Žiadosť o administrátora má byť stručná a výstižná, a keď už niečo o sebe, tak napíš niečo, čo by mohlo tomuto portálu pomôcť, a nie to, že máš rád pesničku "Fíha - Tralala".

Ďakujem môj názor, a ďakujem za jeho vymazanie! <3

Admin
WarpMan napísal:

Nech si tú žiadosť kľudne napísal sám, je prehnaná a zbytočná, a ikeď pre debilkov, ktorí nechápu to príde "Wow!" tak ten si dal záležať, tak to tak vôbec nie je. Z môjho pohľadu to vyzerá tak, že ti ide LEN o práva. Toto nie je žiadna brigáda a ani nič podobné, takže nám sem nemusíš trepať svoj životopis. Žiadosť o administrátora má byť stručná a výstižná, a keď už niečo o sebe, tak napíš niečo, čo by mohlo tomuto portálu pomôcť, a nie to, že máš rád pesničku "Fíha - Tralala".

Ďakujem môj názor, a ďakujem za jeho vymazanie! <3

Nemas sa sem vyjadrovat, ale musim s tebou suhlasit..

DexterexCZ5
Za mé máš ANO

+ umí simonovat
+ zná pravidla
+ další důvody u kolegů

Marten
Myslím si že by měl tento hráč dostat šanci. Znám ho a vím co je zač. Ale rozhodnutí nechám na Hl.A nebo SA. Smile

Marinak
Postupuješ k pohovoru
Kontaktuj mě na TS

Marinak
Hráč neprošel pohovorem
Požádat si znovu můžeš --> 29.1.2019

LOCK

Prejdite na fórum: