Čítať tému
 Vytlačiť tému
Krinč^ - klamstvo o veku :)
_DevO
1. Popis situácie - Zdravím, týmto chcem nahlásiť ADMINA Krinč^ za klamstvo že má 14.. Na nemenovanom portáli písal pred 4mesiacmi že má 12 (žiadal o akademika) presnejšie to písal 26.8.2018 a sem ako si žiadal o admina tu (niečo kolo --.10.2018) tak písal že má 14, ak som mu to napísal do správy na steame že to nikomu nepoviem vymazal si ma a na servery mi napísal že ma nechce mať medzi priateľmi, z ničoho nič, hlavne ma zaujímalo prečo si ma odobral ale to už je jedno, dúfam že sa to nejako potrestá lebo určite tu nechcete 12ročných adminov Grin

2. Dôkaz - toto je teda tá žiadosť na portáli (Pro*amerz.cz) kde písal že mu je teda *12* Grin -> ( https://ctrlv.cz/... )
A toto je dôkaz kde si žiadal na portály (tu na fastgame) a písal že mu je *14* takže klamstvo a myslím že v A-t nechcete 12ročných adminov dôkaz je tu -> ( https://ctrlv.cz/... )

takže ďakujem pekne za vyjadrenie pána admina krinča a vedenie/popripade SA Smile

PutinOnFire
čo sem motáš druhej portál ? chceš mu uškodiť pokial vidím =)

a že Krinč. nemusí to byt iba on ja si môžem tiež na inom portáli dát tvoje meno a budeš to ty ? -,-

Ide ti iba o škodu

Dr.Putin on fire
+Top väzeň
-L0w AIM

If you want to be good, they first think you're bad

_DevO
Pozri si SID Smile nie nechcem nič spraviť za škodu iba som na to prišiel keď som si prezeral žiadosti a nevyjadruj sa tu Wink dík.

PutinOnFire
No keď trepeš tu hovadiny načo tu motáš druhy portál píšem ti 2x

Ktomu robíš reklamu už stým screenom =)
Dr.Putin on fire
+Top väzeň
-L0w AIM

If you want to be good, they first think you're bad

_DevO
Je to moja vec či sem motám druhý portál podstata je že klame + nevidno tam názov portálu a ešte raz ti píšem aby si sa sem nevyjadroval pokiaľ nejsi admin atp, schovaj sa radšej Wink iba si huntíš príspevky Wink prosím aby sa sem už vyjadrovali iba admini a čo trepem hovadiny? vidíš tu SID? vidíš je rovnaká? je Smile tak tu nepíš ty..

makanec
Ahoj Dev0, souhlasím s tím že by se nemělo lhát o věku ale on je rozumnej atd Ale ty žádosti jsou fakt stejný
AHOJ

_DevO
mne to je jedno či je rozumny alebo nie, klamal? klamal, písal že mu je 12 a zrazu o 2mesiace neskôr už má 14 celkom dosť podozrivé samozrejme aj tu má výnimku že vôbec 14 a tam napísal 12 a prosím nech sa sem už vyjadruju iba admini alebo vyšší a nejde o to že je to stejne ale že je rovnaka SIDWink

Cringe
Vidím, že si neprajník..12 mi není škoda čo ? Riešil som to už s hlavným adminom a terajším vedením skôr čiže takto prepáč, že som si ťa odstránil z friendov asi pomsta nie ? Juuj škoda a to "huntenie" je iba keď záložis príspevok do budúcna budeš vedieť. A je to moja vec koho si pridám a odoberiem nie ? Čau a dobrú noc
Upravil Cringe dňa 11.12.2018 20:59:15
Kto pije, skoro zomrie. Kto nepije, zomrie ešte skôr, lebo ten čo pije, ho prejde.

-Feťák Dušan 🙃

Marten
Stížnost se zamítá.
I kdyby měl krinč 12 let tak pořád je na úrovni normálního hráče. Zná pravidla a ví co má trestat a co ne. Za dobu jeho působnosti na FG na něj nebyla ani 1x stížnost jestli se nepletu.

Prejdite na fórum: