Čítať tému
 Vytlačiť tému
[zamítnuto] Paulieělal a nelži tu. Už 1x jsem od tebe dostal Free BAN.
Ego
Nemám nic, ale dementek bude vědět, a nebo bude lhát jako na serveru. Dal jsem zákazy, Paulie boxoval, a dal jsem mu nevýhodu, potom kill, jen tak mě grabl a říká: Nedal jsi zákaz na box. Byly jsme 2 CT já a Frozenn, ten sám dotvrdil že jsem dal zákaz i na box, i 2 Terroristi to potvrdili, a potom mě Paulie jen tak grabl o zem, hodil k T, a potom šel se podívat na demo, vrátil se na server během 4 sekund, do té doby nezapne ani demo....

Takže zachovej se jak chlap, a napiš tu sám že jsi toto všechno udělal.

A chci po tobě to demo, a nezapírej, jinak vše co jsem napsal, tak tady pan Paulí ignoroval. :-)
- Naštěstí už bývalí! Gather Admin

Paulie
Ahoj, jelikož davam pozor když se davají zakazy tak u tebe nepadlo boxovat... čili jsem si žačal na čaře u krabic boxovat dal jsi mi nevyhodu a pak si mi dal kill... což jsem si tě vzal do grabu za co jsem dostal kill? řekl jsi že zakaz boxovat... což nebyla pravda... po době s tebou v rozhovoru jsem tě pleskl o zem a přesunul k T za demenci... bud rád že mám díky jedné osobě dobrou naladu nebo by jsi vyfasoval BAN k CT... tak bud rád jen za přehoz... po tom jsem se na 2-3 min odpojil a šel se podivat na demo... řekl jsi všechny zakaz kromě "Boxovat" za tehle informace bych tě měl zabanovat ale neudělal jsem to... bud rád že jsi byl potrestan takhle...
"Paulie to je hvězda která se ti nezdá" by Esquire 2K19

Ego
Nelži boha ty šašku, aspoň nelži a co po 2-3 minutách jsi se napojil? Ty jsi se napojil po 4 sekundách, nelži a přiznej se.

Texas1334
Nebudu se vyjadřovat tam kde nemám, jinak budu potrestaný banem na web

Ego
Hej kdo mu to upravil? On se má vyjádřit, on je Frozenn tak mu to vra´ˇtte ihned.

Paulie
Jelikož jsem ještě mluví s hlavním adminem Nia a ještě jsem mu něco psal... to fakt za 2-4s nebylo... To že se chováš jako debil za to já nemůžu měl jsi být rád že jsi nedostal ban k CT...

Ego
Dodej demo a nechovej se jak malé ulhané děcko.

Ego
Pojďte dejte mi ban, napsal jsem mu malé ulhané děcko, ikdyž on mi napsal že jsem debil :-)))))

Paulie
Tady je to chování debila... Potřebuješ si nad něčím honit ego ale když zjistíš že daný člověk tě má někde a tvoje ego snižuje tak začneš ho urážet/narážet na něj...

Vyjádří se hlavní admin...

Kdo se tu ještě vyjádří krom něho tak se mu vymaže příspěvek při nejlepší dá se mu suspendace na pár dní Smile

Nia
Zdravím,

jak jsem to tak pročítal, tak každá strana tvrdí něco jiného. Je to slovo proti slovu a tak těžko posuzovat. Ego, byl ti udělen pouze přehoz od CT a nikoli ban na serveru. Já na serveru v tu chvíli bohužel nebyl. Pokud Ego ty máš demo z toho momentu, pošli mi to do PM na webu a budeme to řešit dál. V tuhle chvíli je bezvýznamný to řešit nějakým postihem.

Tému zamykám.

Paulie
2019-01-12 20:21:24 Koblížku, a Frozene, jděte se prosím taky vyjádřit, a dotvrďte tam teda to, jak se napojil po 4 s. FASTGAME.sk | JAILBREAK #2 [FREE VIP] jb_rush

2019-01-12 20:07:43 nezakazal boxovat.... FASTGAME.sk | JAILBREAK #2 [FREE VIP] jb_rush
2019-01-12 20:06:38 idu si zhlednout demo pokud to tam bude omluvím se pokud ne dostane Ban.

Tohle jsou časy a ty tvrdíš že 4 s a ještě navádíš ostatní aby to potvrdili...

Stížnost zamítám a tvoje demence se odráží na banu...

Lock

Admin
Ego

Dostávaš ban na 48 hodín na serveri za nerešpektovanie vedenia! Dobre ti radím kroť svoje správanie inak dostaneš ban aj na stránke!

LOCK

Prejdite na fórum: